سان صنعت پرشیا

شرکت سان صنعت پرشیا در سال 1384 به شماره ثبت 240468 توسط مدیرعامل و موسس این شرکت مهندس حقیقی به ثبت رسیده است. ایشان فارغ التحصیل معتبرترین دانشگاههای آمریکا قبل از انقلاب و دکترای مدیریت صنایع از ایران می باشند، این شرکت در طول مدت فعالیت خود در امر طراحی و اجرای آبنماها و نور پردازی hi-tech با توجه به تخصص و تجربه و سوابق فعالیت خود در خارج و داخل کشور موفق گردیده در بین معتبرترین شرکتهای داخلی و خارجی مقام بالایی را به خود اختصاص دهد.

شایان ذکر است  که این شرکت توسط دکتر محمد تقی حقیقی طی  شماره ثبت 11158909 در کشور بریتانیا به ثبت رسیده است و در طول مدت فعالیت خود در امر طراحی و اجرای انواع آبنما HI-TECH و نورپردازی میادین ،پارک ها ، مجتمع های تجاری ، مجتمع های گردشگری ، بیمارستان ها ، هتل ها ، سفره خانه ها ، لابی مجتمع تجاری و مسکونی ، پاسیو و اماکن عمومی فعالیت داشته است و با توجه به تخصص و تجربه و سوابق خود در خارج و داخل کشور موفق شده در بین معتبرترین شرکتهای داخلی و خارجی مقام بالایی را بخود اختصاص دهد.

اهداف و چشم اندازهای پیش روی شرکت :

این شرکت به عنوان تنها منتخب برترین طراح و مجری انواع آبنماهای hi-tech موفق به دریافت چندین تندیس و لوح که شمه ایی از این تندیس ها و لوح های داخلی و خارجی را میتوان در صفحه سایت مشاهده کرد. و اهداف پیش روی شرکت پیشرفت روز افزون در زمینه طراحی و اجرای انواع آبنما و نورپردازی مدرن hi-tech است که با یاری خداوند متعال به این مهم تا به حال دست یافته است.